Avrasya’nın önde gelen Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve Yüzey İşlem Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia,  güçlerini birleştirerek endüstriyel kaplama teknolojileri ve yüzey işlemleri sektöründe güçlü bir sinerji yaratıyor.


İstanbul Fuar Merkezi’nde iki büyük sektörün bir araya geldiği 6.Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve TÜYİDER işbirliği ile düzenlenen 5.Uluslararası Yüzey İşlem, Galvananiz Kimyasalları ve Teknoloji Fuarı Surtech Eurasia’nın açılış konuşmalarını Artkim Group CEO’su Cengiz YAMAN, TÜYİDER Başkanı İbrahim DOĞANGÜN, Akademisyen Prof. Dr. Ali Fuat ÇAKIR, Hırdavat Sanayici ve İş Adamları Derneği (HISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin TECDELİOĞLU, Endüstriyel Otomasyon Sanayicileri Derneği (ENOSAD) Başkanı Yrd. Dr. Hüseyin HALICI gerçekleştirdi. Basın mensuplarının ve fuar katılımcılarının da yoğun ilgi gösterdiği açılış törenine sektörün önde gelen rmalarının üst düzey yöneticileri katılım sağladılar. 

40 Farklı Ülkeden Ziyaretçinin Yoğun İlgisi

Endüstriyel kaplamanın lideri, 20’si yabancı 47 katılımcının yer aldığı PAINTEXPO EURASIA 2021 fuarı ve eş zamanlı yapılan yüzey işlem ve galvaniz sektörünün bölgesel liderlerinin buluştuğu, 15’i yabancı 37 katılımcının boy gösterdiği SURTECH EURASIA 2021 fuarları büyük ilgi gördü. Toplam 13 farklı ülkeden 584’ü yabancı 4 bini aşkın ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuarlar, bölgenin ve sektörün nabzını tuttu.

PaintExpo Eurasia’da yerinizi almayı unutmayın!

Siz de Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri sektörünün bu büyük buluşmasının bir parçası olmak ve yerli ve yabancı sektör lideri firmalar arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız, Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve Yüzey İşlem Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia 2023 için yerinizi şimdiden ayırtın!